Vzhledem k výraznému nárůstu online nakupování z důvodu uzavření kamenných prodejen dochází k potížím v kapacitě skladů přepravních společností. Registrujeme následné průtahy v doručování. Česká pošta - dlouhé zpoždění doručení zboží (až 1 týden). Po otevření kamenných prodejen 3. 12. předpokládáme výrazné zlepšení v doručování balíků.

Zahradní nábytek

Co nedomyslitelně patří na zahradu? Součástí zahrady bývá pergola nebo altán, také zahradní bazén či houpačka a houpací síť. Kromě toho se však na zahradě nesmí postrádat zahradní nábytek, který oceníme hlavně ve chvíli, kdy přijdou známí či kdy se pustíme do venkovního grilování. V naší nabídce najdete širokou škálu zahradního nábytku, která v sobě ukrývá i zahradní lehátka, jež posunou odpočinek na zcela jiný level.

Zahradní lehátka však může nahradit originální a nadmíru pohodlný sedací vak, který je tím nejlepším místem na čtení. Zároveň je to hit dneška, který ocení malí i velcí jedinci.

 
  • Velký ZAHRADNÍ SLUNEČNÍK 350cm (Barva Zelená)Doprava zdarma
    Velký závěsný zahradní slunečník 350cm Slunečník je ideální pro doplnění útulného posezení na zahradě, terase i na balkoně. Naše slunečníky jsou nejlepším způsobem ochrany před sluncem. Slunečník byl vyroben z nejlepších materiálů. Velká mísa s osmi...
    Dostupnost:Dodáme do 5 pracovních dnů
    Kód:881/BEZ
    Značka:Ekspan
Provozovatel webu FITMANIA s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace