Vrácení, výměna a reklamace

Potřebujete nám zboží vrátit ve 14 denní lhůtě nebo reklamovat zboží? Postupujte prosím podle následujících instrukcí. Vše vyřídíme co nejdříve.

Výměna a vrácení zboží

Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. nákup v internetovém obchodě), má kupující podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží
Výměnu či vrácení zboží (např. při koupi špatné velikosti), můžete vyřídit zaslanim informaci na nasi e-mailovou adresu: info@nakupnet24.cz
 
Vždy prosím dodržte tento postup:
  1. Zboží vracejte bez známek užívání, čisté, pokud možno v původním obalu (i s visačkami identifikujícími zboží, dokumentací a veškerým dalším příslušenstvím).
  2. Pokud se rozhodnete vyměnit/ vrátit u nás zakoupené zboží, kontaktujte nás na telefonu +420 734 221 536, nebo emailem info@nakupnet24.cz (je třeba uvést Vaše jméno, číslo kupního dokladu - faktury a název reklamovaného zboží). Dohodneme s Vámi další postup.
  3. Zboží neposílejte na adresu sídla společnosti, pouze po domluvě na uvedenou adresu.
  4. Pokud zboží posíláte zpět, připojte vždy průvodní dopis - Odstoupení od smlouvy nebo dopis napište ručně a vyplňte požadované údaje uvedené ve formuláři.
  5. Zboží nezasílejte na dobírku (vyúčtování provádí dodavatel).
  6. Podle obchodních podmínek je také možné zaslat odstoupení od smlouvy na adresu provozovny či na email: info@nakupnet24.cz , a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží a zboží odeslat prodávajícímu do pěti (5) pracovních dnů od odeslání odstoupení od smlouvy prodávajícímu.

 

Při vrácení veškerého objednaného zboží, je zákazníkovi vrácena kupní cena zboží, náklady na dopravu nejsou vraceny. Při odstoupení od smlouvy jsou podle zákona účtovány skutečně vynaložené náklady spojené s výměnou či vrácením zboží. Pokud vyměňujete zboží za jiné, je skutečně vynaloženým nákladem dopravné.

Pokud si s výměnou zboží nevíte rady, zavolejte na: +420 734 221 536, nebo napište na: info@nakupnet24.cz

Reklamace

Pokud se rozhodnete reklamovat u nás zakoupené zboží, kontaktujte nás na telefonu +420 734 221 536, nebo emailem info@nakupnet24.cz (je třeba uvést Vaše jméno, číslo kupního dokladu - faktury a název reklamovaného zboží). Dohodneme s Vámi další postup.
Zákazník je povinen reklamaci nahlásit neprodleně po zjištění vady zboží a po obdržení instrukcí z naší strany reklamované zboží neprodleně odeslat k nám, pokud bude odeslání reklamovaného zboží požadováno.
Zboží nezasílejte na dobírku (vyúčtování v případě vrácení peněz za zboží provádí dodavatel).
 

Vrácené /reklamované zboží posílejte vždy na adresu:

FITMANIA s.r.o.

ul. Strojnická 373
73701 Český Těšín

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz