Ploty a pletiva

Pletivo je nedílnou součástí trhu se stavebními materiály. Nejčastěji se využívá při oplocení objektu, také k oplocení zahrady. V našem sortimentu najdete nejen ploty a pletiva, ale také plachty nebo zahradní plachty a fólie.

Při výběru vhodného pletiva nebo plotu je třeba mít na paměti, k čemu vám má stavební materiál sloužit. Na základě budoucího použití se výběr rapidně zúží a člověk nad tím nestráví své mládí. Stejně velkou roli hraje i materiál pletiva či plotu, který by měl splňovat veškeré vaše požadavky a potřeby.

V současné době se ploty a pletiva vyrábí z celé škály materiálů. Setkáte se s pozinkovanými dráty, které mají PVC ochranu (ty jsou nejoblíbenější). Obecně platí, že materiál, z něhož jsou plot nebo pletivo vyrobeny, prozrazuje to, jak kvalitní stavební materiál je. A to se následně projevuje na jeho ceně. Vyberte si z naší výhodné nabídky to, co zrovna potřebujete.

 
 • Stínící síť 135g/m2 50 m (Velikost 1,2x50 m)
  Stínící síť na plot - STÍNOVKA 135g/m2 Stínovka slouží proti slunci a nepřízni počasí. Vhodná k zastínění pergol, skleníků a fóliovníků před přímým sluncem, k oddělení zahrádek připevněním na plot apod. Účinně tlumí vlivy nepřízně počasí (přímé oslunění,...
  Dostupnost:Skladem 1 ks
  Kód:887/4
  Značka:Ekspan
  Stínící síť na plot - STÍNOVKA 135g/m2 50m
  od 1 205,79 Kč bez DPH
  od 1 459 Kč
Provozovatel webu FITMANIA s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace