Plyšáci

Plyšové hračky nebo také zkráceně plyšáci jsou společníkem na cestě životem vašich dětí. Jsou jejich parťákem i ochráncem, díky kterému se nebudou bát nočních můr, duchů ani zlých sil či příšer pod postelí. Že vaše dítě nemá ještě svou plyšovou hračku? Napravte to! Je to součást dětské sbírky hraček stejně jako stavebnice nebo hry na zahradu.

Při výběru ideálního plyšáka pro dítě se dívejte na kvalitu jeho provedení. Měl by se pyšnit vysokou kvalitou. Dítě má tendenci se do plyšové hračky zamilovat a už ji z života nepustit. Kvůli tomu by měla být plyšová hračka bezpečná. Ať neobsahuje žádné elementy, které se mohou odtrhnout a které by dítě mohlo posléze spolknout.

Nakonec svou roli sehraje i design - hračka se přece jenom na první pohled musí líbit a dítě zaujmout. Pokud pořizujete plyšáka miminku nebo batoleti, volte spíše velikostně menší hračku, která padne do postýlky. V pozdějším věku mohou být větší velikosti.

 
  • we (3)Novinka
    Velký plyšový medvídek je vhodný jako dárek pro každou příležitost. Je vyroben z měkké plyše vysoké kvality.
    Dostupnost:Skladem 2 ks
    Kód:1445/130
    Značka:ISO
Provozovatel webu FITMANIA s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace