Multifunkční oboustranná tabule 42 x 35 cm

Kód: 4141
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Kruzzel
487 Kč 402 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Senzační sada pro každé malé dítě. Vzdělávací tabule poskytuje skvělou zábavu bez ohledu na pohlaví. Kluci ji milují, holky ji milují - rodiče si s ní také rádi hrají se svými dětmi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBOUSTRANNÁ DŘEVĚNÁ TABULE

ssa (1)

- 2 MOŽNOSTI POUŽITÍ - desku lze použít dvěma způsoby. Může být obrácena k dítěti černou nebo bílou tabulí. Součástí balení jsou velké šrouby pro pohodlné přemisťování.

- DŘEVO - rám multifunkční vzdělávací tabule je celý vyroben ze dřeva. Každá část je natřena jinou barvou - žlutou, zelenou, modrou a červenou. Vše je dokonale vyleštěné a bezpečné pro nejmenší.

- ZÁBAVA A VÝUKA - vzdělávací tabule podněcuje představivost a kreativitu a zároveň u nejmenších procvičuje manuální zručnost. Skvělá zábava nikdy nekončí. Tabule nejen baví, ale také učí trpělivosti a rozvíjí soustředění. Jedná se o skvělý nápad na dárek pro každého nejmenšího!

- PRAKTICKÁ POLIČKA - pod ní se nachází polička, která umožní uložit např. křídy nebo jiné drobné hračky vašeho dítěte.

SPECIFIKACE

- věk: 3+

- konstrukční materiál: dřevo

- rozměry (d/š/v): 65,5/40/33 cm-

- hmotnost soupravy: hmotnost: 1 kg

- hmotnost s obalem: 1,8 kg

PŘIPOJENO

- oboustranná tabule

ZDARMA

- popisovač

- houbička

- 11 kříd

Senzační sada pro každé malé dítě. Vzdělávací tabule poskytuje skvělou zábavu bez ohledu na pohlaví. Kluci ji milují, holky ji milují - rodiče si s ní také rádi hrají se svými dětmi. Multifunkční vzdělávací tabule podněcuje představivost a kreativitu a zároveň procvičuje manuální zručnost těch nejmenších. Skvělá zábava nikdy nekončí.

Tabule nejen baví, ale také učí trpělivosti, rozvíjí soustředění a procvičuje paměť. Je to skvělý nápad na dárek pro každé dítě.

ssa (10)

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz