Kruzzel Tabule oboustranná dřevěná

Kód: 1160
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Kruzzel
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

OBOUSTRANNÁ DŘEVĚNÁ TABULE

1 TABULE = 6 FUNKCÍ - oboustranná tabule pro až 6 různých funkcí. Umožní dítěti malovat křídou na černou stranu tabule a na bílou stranu malovat fixem. Tabule má také klasické počítadlo s korálky, se kterým se dítě začne seznamovat s čísly. Poté se může naučit základní
matematické operace jako sčítání, odčítání a násobení.
Dítě bude také poznávat hodiny, na kterých bude moci volně nastavit čas
pomocí rukou; naučí se rozpoznávat čas.
Na tabuli se rovněž nachází abeceda,
která umožní vašemu dítěti naučit se první písmena a později vytvoří první slova.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBOUSTRANNÁ DŘEVĚNÁ TABULE

 

tb (4)

 • 1 TABULE = 6 FUNKCÍ - oboustranná tabule pro až 6 různých funkcí. Umožní dítěti malovat křídou na černou stranu tabule a na bílou stranu malovat fixem. Tabule má také klasické počítadlo s korálky, se kterým se dítě začne seznamovat s čísly. Poté se může naučit základní matematické operace jako sčítání, odčítání a násobení. Dítě bude také poznávat hodiny, na kterých bude moci volně nastavit čas pomocí rukou; naučí se rozpoznávat čas. Na tabuli se rovněž nachází abeceda, která umožní vašemu dítěti naučit se první písmena a později vytvoří první slova.
 • DŘEVĚNÉ - rám multifunkční výukové tabule je vyroben výhradně ze dřeva - vše je pro děti dokonale broušené a bezpečné. Tabule je otočná a lze ji použít dvěma způsoby. Může být nasměrována na nás černou nebo bílou stranou. Sada obsahuje velké šrouby, které umožňují pohodlné otáčení a změnu polohy.
 • ZÁBAVA A UČENÍ - vzdělávací tabule stimuluje fantazii a kreativitu a také trénuje manuální dovednosti u nejmladších. Skvělá zábava nikdy nekončí. Tabule nejen pobaví, ale také učí trpělivosti, rozvíjí koncentraci a trénuje paměť, učí první písmena a čísla. Je to skvělý dárek pro každé dítě!
 • PRAKTICKÁ POLICE - ve spodní části tabule je police na odkládání křídy, fixy nebo  malé hračky dítěte.
 • SPECIFIKACE- věk: 3+; certifikáty: CE, EN 71; stavební materiál: dřevo; rozměry (d/š/v): 32/41/67 cm; hmotnost: 1,2 kg; hmotnost s balením: 1,5 kg.
 

SPECIFIKACE:

 • věk: 3+
 • certifikáty: CE, EN 71
 • stavební materiál: dřevo
 • rozměry (d/š/v): 32/41/67 cm
 • hmotnost: 1,2 kg
 • hmotnost s balením: 1,5 kg

OBSAH BALENÍ:

 • oboustranná tabule
 • fix s magnetem pro uchycení na tabuli
 • houbička s magnetem pro uchycení na tabuli
 • 5 kříd
 
tb (12)
Skvělá sada pro každé malé dítě. Vzdělávací tabule je zárukou skvělé zábavy bez ohledu na pohlaví. Mají ji rádi jak chlapci tak i dívky. Multifunkční vzdělávací tabule stimuluje představivost a kreativitu a trénuje manuální dovednosti již od útlého věku. Skvělá zábava nikdy nekončí.

 

Tabule nejen baví, ale také učí trpělivost, rozvíjí koncentraci a trénuje paměť, učí první písmena a čísla. Je to skvělý dárek pro každé dítě!

Rám multifunkční výukové tabule je vyroben výhradně ze dřeva - vše je dokonale broušené a pro děti bezpečné. Deska má klasické 
počítadlo s korálky, se kterým dítě začne dobrodružství počítání. Poté se může naučit základní matematické operace jako sčítání,
odčítání a násobení. Dítě bude také poznávat hodiny, na kterých bude moci volně nastavit čas pomocí rukou; naučí se rozpoznávat čas.

Ve spodní části tabule je police na odkládání křídy, fixy nebo  malé hračky dítěte.

Černá strana tabule je určena pro malování křídou. Všechny tyto kresby křídou lze snadno vymazat  s přiloženou houbou. Bílá strana tabule je určena pro malování fixem, a lze ji také mazat houbou nasucho.

V sadě naleznete fix a houbu, které jsou opatřeny magnetem, díky kterému dokonale přilnou k desce.

 

tb (20)

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz